-Kako i samo ime kaže waggler je namijenjen lovu deverike -Duga sensitive antena čini ga izuzetno osjetljivim i pogodnim za nježan ribolov -Kalibracijski sistem omogućava precizno balansiranje wagglera -Waggler otežavaju izmjenjive pločice koje se mogu skidati ili dodavati ovisno o potrebama ribolova -Kada se skine sensitive antena, može se koristiti kao Pellet Waggler
UFO waggler je pričvršćen na tradicionalan način, ali dizajn uključuje nekoliko inovativnih značajki: -Zahvaljujući svestranom i prilagodljivom antenskom sustavu, s ovim plovkom može se koristiti dvadeset Cralusso nišana. Tri savjeta nalaze se u svakom pakiranju. -Drška plovka izrađena je od materijala koji je vrlo čvrst i ostat će ravan bez da se uvrne ili zakrivi. -Sustav kalibracije pomaže brzim, brzim i točnim podešavanjima, s mogućim stupnjevanjem od 0,05 g. -Aerodinamika je poboljšana površinskim udubljenjima (kao na golf loptici) što smanjuje otpor zraka i povećava stabilnost. -Tijelo od poliuretana nije osjetljivo na površinska oštećenja i neće dopustiti ulazak vode. Ufo je svestrani waggler za ribolovce na užitak i ribolov.
Nash Zig Float dizajniran je za maksimalnu plovnost i omogućuje vam trenutno podešavanje zig mamaca na ispravnu dubinu. To vam omogućuje brzo prebacivanje između različitih slojeva vode za aktivno traženje šarana. Tehnički podaci: ✅Dodatna plovnost – osigurava da zig mamci za udicu ostanu stabilni na željenoj dubini. ✅Podesiva dubina – Jednostavno podešavanje dubine uvlačenjem ili žicom za uvlačenje. ✅Uključuje trkaći prsten – Za glatko vođenje linije i jednostavno podešavanje dubine. ✅Kompatibilan s Nash Run Lead Clip – Omogućuje slobodno strujanje uzice kada je opuštena, ali se zaključava na mjestu kada je zategnuta za preciznu prilagodbu dubine i trenutno otpuštanje uzice pri zagrizu. ✅Smanjuje klizanje olova – Bolja postavka kuke i sigurnije bušilice kroz kontrolirano otpuštanje olova.